Непогана робота в інтернеті без початкових внесків, яка займає всього 15 – 20 хвилин на день. Дохід спочатку невеликий але згодом можна непогано заробляти. Це славнозвісні кліки. Ви клікаєте на ссилку з сайтом і тримаєте його активним 30 секунд. За це вам – 0.01 цент. Це не лохотрон. Своїм кліком ви збільшуєте відвідуваність даного сайту. За що власники цього сайту і платить фірмам, які і тримають цей бізнес. А ті в свою чергу частину грошей віддають вам. Скільки вони заробляють я не знаю, но суми «кругленькі». Для початку вам потрібно зареєструватися в них на сайті. Це виглядає так:
1. Зайдіть на сайт http://bux.to Зверху побачити кнопки. Клацніть на кнопку [Register]
2. Далі заповняйте форму
1. Username – Тут вписуєте свій логін (нік) (на ваш вибір).
2. Password – Місце для пароля (не менше 6 символів) (на ваш вибір).
3. Confirm password – повторіть пароль.
4. Email Address – Тут введіть свою поштову скриньку.
(По бажанню можна створити собі нову )
5. Confirm Email Address - Повторіть email.
6. PayPal email address for payments – Ще раз введіть email.
7. Your country – Виберіть країну, в якій проживаєте.
8. Referrer – Тут потрібно ввести нік людини, яка вас сюди направила. В даному випадку це я.
Мій нік 1111dimon1111 Від цього Вам і мені за вашу реєстрацію прийде по 0.09 центів. Якщо не введете мого ніку - бонус не прийде ні мені ні Вам.
9. Поставте галочку, що ви згідні з правилами сайту і внесіть в поле знаки з картинки.
10. Нажміть на кнопку реєстрації.
3. Дальше натискаєте на кнопку Login і вводите свій логін і пароль, які и вводили в пункті 1 і 2.
4. При вдалому вході в логін вам появиться стартова сторінка
5. Клацніть на розділ Surf Ads
6. В цьому розділі появиться список сайтів, які ви повинні відвідати сьогодні. Вони виділені сірим кольором.
7. Далі клацаєте на любу ссилку з того списку.
8. В вікні, що відкрилося зліва пішов відлік часу. Чекаєте 30 секунд.
9. Як тільки появилася надпись DONE і галочка - можете закривати сторінку.
10. Якщо появилась надпись Done і хрестик, значить вам цю сторінку не зарахували. Нічого страшного – верніться назад і попробуйте ще раз цю ссилку або обновіть сторінку F5.
11. Якщо сторінку зараховано – переходьте назад в розділ surf ads і клацайте на наступну ссилку.
12.Ті ссилки, на які ви вже заходили, будуть закресленими. Перейдіть в розділ surf ads і переконайтесь (F5)
13. Як тільки виклацаєте всі ссилки – ваша робота на сьогодні зроблена. Зайдіть в розділ My stats. Там побачити свій сьогоднішній заробіток + бонус за реєстрацію. Спочатку – маленькі цифри, але згодом появиться більше сайтів, на які ви повинні зайти.
14. Сумма заробітку може становити 5-7 доларів/день і це не межа і не розвод.
15. Гроші можна зняти за допомогою картки Visa classic, Яку можна получити в любому банку!!! (Гроші переводяться з інтернет рахунку на рахунок в банку). Но не раніше як ви наберете 10 доларів, а це просто. Крім того ви можете зареєстровувати нових робітників так як я зареєстрував Вас. Це вже + 0.09 центів/одного.